ממליצים

"יש רגעים שהם ממש משני מציאות, כזה היה רגע המפגש שלנו עם חן. הגענו לשיחה עם חן אחרי חודשים ארוכים (מדי) של לילות עם שינה קטועה גרועה – שלנו ושל בן בן 9 חודשים, שלא ישן לילה שלם מימיו.... וכמו במגעה של קסם, אחרי שיחה אחת, ולילה אחד, והתינוק ישן לילה שלם!


חן במילותיה החכמות, בהבחנות חדות ומדוייקות, מצליחה לנסח ולדייק את הדברים ולחולל את הקסם, בצורה בהירה, נגישה ומפורטת.  המפגש שלנו עם חן הוא בהחלט רגע כזה, משנה מציאות, ואני מאושרת שזכיתי להכיר."

 יפעת, אמא של בן בן 9 חודשים

"בוקר טוב, רציתי לעדכן שעמית נרדם אתמול לבד ואפילו לא היה צורך לסגור את השער וזה ממש מרגש....את רגישה, מכילה ויודעת לכיוון נכון. קלטת מיידית בפגישה מה הצורך שלנו ונתת לנו מענה. קיצר המלצתי עלייך תמיד בזמנו ואין ספק שאמשיך בגאווה"

שיר, אמא של עמית בן שנתיים

"יש לנו ילד בן 4.5 שמאז שהיה תינוק היינו שוכבים לידו בכדי שיירדם ( לפעמים אפילו שעה ) ואז באיזה שלב של הלילה היה מגיע אלינו למיטה. כל לילה. ככל שהוא גדל, זה נהיה יותר קשה. בעיטות לגב ולעין, כבר לא היה לנו מקום. חוץ מזה, כבר היה מגיע אלינו להיכנס איתו למיטה עוד לפני שהיינו הולכים לישון. הספיק לנו. חברה המליצה לנו בחום על חן. היינו כבר מותשים . כבר אחרי השיחה הראשונה עם חן היו לנו את הכלים להתמודד עם המצב. שינינו גישה ( כמו שחן הציעה ) ודבקנו במטרה כמו שהבטחנו. כמה ימים לאחר מכן, כבר בשיחה השנייה עם חן, המצב היה לגמרי שונה. הילד כבר נרדם לבד וכמעט לא התעורר בלילה. עוד שיחה אחת עם חן והבעיה נפתרה. היא הצליחה להבין במהירות מה היינו צריכים לשנות כדי להגיע לפתרון. היום יש לנו מיטה, מקום, פרטיות. תודות לחן שהדריכה אותנו!"

לימור, אמא של גולן, 4.5

"חן מס׳ 1! תאומים זה אתגר גדול גם להורים מנוסים, ובלי חן היינו הולכים לאיבוד!! אין ספק שהנסיון שלה עם תאומים והמקצועיות ביחד, הפכו את השינה של התאומים שלנו לרגועה, נינוחה, ובעיקר- במיטות שלהם!! היא מסבירה את הכל בצורה עניינית ורגועה, וכמובן מקפידה להמשיך לעקוב. ממליצה בחום!"

אפרת, אמא לשקד בן 3 ולתאומים שקד וגפן בני 5 חודשים

"חן, תודה רבה על הדברים שרשמת ועל כל ההדרכה והעזרה שנתת לנו לאורך התהליך. בהסתכלות אחורה על התהליך בחודשים האחרונים, ובעיקר בהשוואה לתהליך מקביל שעברנו על עמית כשהייתה בת שנתיים, אין ספק שהתהליך שהנחית אותנו לפיו התאים לנו מאוד. חל שיפור עצום בחוויית השינה עם נועה בחודשים האחרונים. ממצב בו הייתי חייבת להרדים אותה יום יום עם תלות של מגע או הרדמות במיטה שלנו- התקדמנו להירדמות עצמאית ונועה באמת אוהבת כעת את טקס ההרדמות, אפילו מחכה לו. ומבינה שהמיטה שלנו היא מחוץ לתחום עבורה. זה היה סוג של חלום רחוק שהתגשם! אני גם יודעת שיש לי קושי להציב גבולות לבנות בכל מה שקשור בשינה ובכך עזרת לי הרבה. ההדרכה שלך נתנה לי הרבה מאוד כלים להתמודדות וחיזקה אותי לאורך התהליך. היית תמיד זמינה וקשובה לצרכים ולקשיים והרגשתי שתמיד נתת תשובות ופתרונות ישימים, תוך הבנת האופי האישי שלי והקשיים שגם אני וגם נועה חוות במהלך השינויים. אני יודעת שלכאורה לא סיימנו את התהליך (מתוך בחירה שלי), כי עדיין אנחנו יושבים על יד נועה כמה דקות לפני שהיא נרדמת, אך בנקודת הזמן הזאת הדבר לא מעיק עליי ואני לגמרי בסדר עם זה. אני בהחלט ירצה לסיים את התהליך בשלב מסוים, ושמחה על כך שאת נותנת לי את האפשרות להתייעץ אתך גם בעתיד בנושא. אני בהחלט אעשה זאת. אז אין לי שום הערות. מבחינתי נתת מעל ומעבר למצופה. אז תודה רבה על הכל!! ונשתמע בהמשך."

סיוו, אמא של עמית בן 5 ונועה בת 2.5

"חן היקרה, זה לא ייאומן. הוא פשוט נרדם עכשיו בקלות. מדבר לעצמו במיטה ואז נרדם. אנחנו כל הזמן אומרים לו כמה שהוא ילד גדול. אפילו קנינו לו נעלים של צעד ראשון והסברנו לו שיש לו נעלים כי הוא כבר גדול ואפילו ישן לבד. הוא באמת מבין הכל כמו שאמרת ועד עכשיו לא התייחסנו אליו ככה. תודה רבה על הכל!״

עמית, אמא של נתנאל, בן שנה